| KiLLr0Y a întrebat:

In ultimul timp nu mi-a functionat bine Pc-ul am avut frame drop-uri la jocuri etc. L-am dus la niste oameni care se ocupa cu asta si le-am spus sa verifice daca este ok totul. Azi l-am adus acasa si mi-au spus ca hardul este stricat are multe parti stricate si sunt imprastiate nu sunt intr-un loc. Vreau sa va intreb daca din cauza hard-ului am avut frame drop-uri si nu a mers bine.
Ps: componente:Intel core 2 duo 3, 0 ghz, 4gb ram, gtx 750 2gb oc.
Funda!

Răspuns Câştigător
| Girbu_Dominic_1982 a răspuns:

Da e posibil, mi-s-a intamplat la fel! am schimbat hardul! si placa video ca la mine era veche si acum merge foarte bine!

4 răspunsuri:
| dribbler84 a răspuns:

Da-i Defragmentare la toate partitiile, apoi un scan disk https://support.microsoft.com/en-us/kb/2641432

| K0sti a răspuns:

Pai de ce sa ne intrebi pe noi? Tu nu stii atata lucru? Lasa jocurile si pune mana si citeste, ca sunteti niste tamaiosi!

| KiLLr0Y explică (pentru K0sti):

Invat si citesc, numai pentru recreere ma mai joc.

| K0sti a răspuns (pentru KiLLr0Y):

Atunci e bine, numai sa fie asa!
Asta m-a distrat: "ca hardul este stricat are multe parti stricate si sunt imprastiate nu sunt intr-un loc"...a cazut din avion?