| MarianDaniel2233 a întrebat:

In urma cu o luna mi-am achizitionat un laptop de la MediaGalaxy. Totul mergea bine pana ieri cand, dupa ce l-am restartat,device-ul nu mai boota si era blocat la logo-ul Lenovo. Garantia este valabila pentru o astfel de problema? Tin sa mentionez ca nu am facut absolut nicio modificare in fisierele de sistem, am instalat doar aplicatii obisnuite. Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Problema ta nu e asa grava daca ai garantia e bine

| MarianDaniel2233 explică (pentru BostanDaniel1974):

Multumesc! Ai idee daca imi pot recupera banii?

| BostanDaniel1974 a răspuns (pentru MarianDaniel2233):

Nu mai poti recupera nici un ban ori til repara ori iti da altul

| Laiyla a răspuns:

N-ar trebui sa ai probleme daca-l duci in garantie cat timp nu l-ai scapat, lovit tu, udat, lucruri de genul. Daca e din interior, de la el, e ok, garantia e valabila.

| MarianDaniel2233 explică (pentru Laiyla):

Am sanse sa imi primesc banii inapoi?