| Tzimby a întrebat:

in zilele astea am surprins niste erori in calculatorul meu.Ma puteti ajuta si e mine cum sa rezolv.

http://i45.tinypic.com/11jozd3.jpg

Multumesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci 'tr3end' e usor dezinformat sau un b*u. Isi bate joc de tine. Nu reinstala nici un windows. incearca sa gasesti un driver functional la placa video si la unitatea de disc adica cd-rom-ul unde bagi cd-urile pentru ca asta pare sa iti recunoasta tray-ul(tava aia pe care pui cd-ul) deschis si cand nu e. Sper ca te-am ajutat. Funda?