| Andrei2023 a întrebat:

Inainte foloseam task manager daca un joc se bloca si nu il mai puteam inchide,dar acum daca vreau sa deschid task manager imi da eroare:Task manager has been disabled by your admininstrator.A, si mai e ceva.Acum vreo o luna mergea task manager fara nici o problema de vreo 3 saptamani cam asa nu mai merge task manager.Va rog frumos sa imi spuneti ce are sau cum sa fac sa mearga din nou.

Răspuns Câştigător
| AndreeaThaa a răspuns:

Ai o un virus, care nu-l mai poti scoate. Dar poti reactiva task managerul, http://daywithday.wordpress.com/......r-solutie/

O sa ti se mai dezactiveze dar il activezi din nou. Funda?!

1 răspuns:
| SilverF8ith a răspuns:

1. Cel mai eviden este un virus care a opriti toate functiile de admin ca sa iti fie foarte complicat sa il dezinstalezi.

2. tu esti un simplu utilizator pe acest calculator si cineva tia oprit drepturile pe acest caclulator sa nu pot sa faci o prostioara.