| MarianM8777 a întrebat:

Incerc de cateva ore sa-mi recuperez un cont de Facebook vechi din 2012. Initial nu-mi aduceam aminte nici adresa e mail, insa mi-am amintit-o si am recuperat-o cu ajutorul intrebarilor gen "unchiul favorit", etc.

Am pus-o la Facebook, imi spune ca e corecta, si ma anunta ca mi-a trimis un cod de resetare al parolei Facebook. pe adresa de mail. Dar...eu nu primesc nimic. Doar azi am incercat de cateva ori, dar am mai incercat si zilele trecute si nimic... Stie cineva care ar fi problema? Multumesc! Funda+vot! happy

3 răspunsuri:
| mlfz13 a răspuns:

Urmareste cu atentie si ceea ce iti intra in spam pe email.

| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

De ce nu le scrii celor de la Facebook despre problema asta? In cazul in care ai verificat si spamul si tot nu primesti mail-ul.Sau ai putea sa treci un nr de telefon in loc de adresa mail, pentru resetare parola.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In loc de adresa introdu numarul de telefon si vei primi parola prin mesaj.