| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU
Incerc sa descarc chestii cu google chrome si astept...e aproape gata si imi scrie 0 secunde ramase si ramen asa. Apoi scade viteza de descarcare si cand ajunge la 0kb/s imi da eroare.
Ce pot face sa nu mai apara asa?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu da vina pe Chrome. Incearca si cu altceva; vei vedea ca la fel face. Am patit si eu. Dar mi-a rezolvat cineva, nu stiu cum.

| Bunocul a răspuns:

Probabil e un bug. Ia-ti alt browser :Mozila Firefox http://www.mozilla.org/ro/firefox/new/

| Clawd3lw a răspuns (pentru Bunocul):

Dar nu merge sa descarc mozilla.
Am patit la fel
S'a oprit la 0 secunde

| anonim_4396 explică (pentru Clawd3lw):

Internet Explorer exista implicit in orice Windows. Foloseste-l sa descarci Mozilla.

| Clawd3lw a răspuns (pentru anonim_4396):

Si cu explorer patesc la fel

| anonim_4396 explică (pentru Clawd3lw):

Atunci, ai ceva cu windows-ul.

| anamariaiancu a răspuns:

Ao google-ul stricat fa-ti cont si va merge

| Clawd3lw a răspuns (pentru anamariaiancu):

Nu e asta
Sunt conectat pe google

| BlackDemon2 a răspuns:

Ia-ti chronium! cel mai bun browser. mai bun si decit google chrome