| chinezu18 a întrebat:

Salut TPU! Intampin urmatoarea problema: Astazi mi-am reincarcat cartela Orange cu optiunea 5 Euro Credit, insa eu stiind ca am o optiune inca activa pana astazi 17 aprilie la ora 00:00, am folosit datele mobile si mi s-au consumat 25centi din cei 5€ care inca nu se incarcasera si am ramas cu 4, 75. Ce as putea face ca sa completez pana la 5€ si sa imi pot reactiva optiunea?

3 răspunsuri:
| Dintrebare a răspuns:

Sa rogi pe cineva sa iti transfere 1 euro

| chinezu18 explică (pentru Dintrebare):

Pai am si eu acel 1€, dar cum fac sa completez?

| Dintrebare a răspuns (pentru chinezu18):

Daca incarci cu 1 euro vei avea 5, 75 de euro si iti poti activa optiunea aia de 5 euro