| FragenSieMIr a întrebat:

intre Htc Desire Z / Htc Desire HD / si Htc Incredible /Incredible Care ar fi cel mai convenabil [ Raport calitate/pret. ] si unde gasesc de cumparat cel mai ieftin happy cine se pricepe / funda :* >: mersii

Răspuns Câştigător
| evostyle7 a răspuns:

Eu am Desire Z si is foarte multumit de el. Tastatura QWERTY fizica, ecranu` e gorilla glass deci nu se zgarie usor, softu` e ok, se misca repede, o gramada de aplicatii faine. Ideea e ca nu il mai gasesti la operatorii gsm la abonament ci il mai gasesti doar la liber. Pretul se invarte in juru` valori de 1150-1200 lei.

Cel mai ieftin l-am gasit aici : http://vanzari-gsm.ro/....../index.php