| Raduu4ever a întrebat:

Intrebarea mea ar fi in legatura cu reinstalarea la windows 7. Osata ce imi reinstalez windows-ul, imi fac si ultimele update-uri la placile video si la restul driverelor?

2 răspunsuri:
| adrianbestboy98 a răspuns:

Nu se iau automat, dar daca vrei ultimele update-uri si drivelele neisntalate recomand IoBit Driver Booster este foarte calumea programul iti detecteaza orice driver automat si e fain ca nu trebuie sa platesti sa ti-le downloadeze si instaleze

| ROB3RT89 a răspuns:

Salut,
Nu, are windows-ul pentru anumite versiuni.
Daca pc-ul e mai recent, e posibil sa se instaleze fara drivere, sau doar la sunet.
Poti sa iei ce drivere doresti de pe site-ul producatorului sau sa folosesti un program care le descarca/instaleaza automat.
Slimdriver de exemplu, e foarte bun!