| DaVidShiAtAt a întrebat:

Salut tpu.....intrebarea mea este: am gasit un site cu pc-uri SH(second hand)....am gasit un calculator la un pret convenabil....acolo scrie ca transportul este gratuit dar majoritatea sunt de genul: cand ajunge la usa si tu stiai ca e gratisa livrarea curierul iti cere bani.......si de asta as vrea sa stiu cati bani ar putea sa imi ia pe un transport din Bucuresti-Suceava coletul avand 11-15 Kg? Firma de calculatoare este CalculatoareOK (as vrea sa imi spuneti daca e de incredere) si cati bani imi va lua pe colet.....multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Nu isi cere nimeni banii, si eu am primit si nu cerea banii pe transport

2 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Au niste preturi cam piperate.
Iti recomand : https://www.diabloscomputer.ro/
Am cumparat la oferta un pc cu procesor quad core q9505 + 2gb ram ddr3 cu 460 lei.

| CPAElites a răspuns (pentru CPAElites):

Www.diabloscomputer.ro/
Nu am avut probleme cu livrarea!
Livrarea a fost gratuita.