| Andi94 a întrebat:

Intrebarea mea este big grinin care aceste 2 laptop-uri merge mai bine gta 4?
1.Laptop Toshiba c660tongueROCESOR INTEL DUAL CORE T4500 2, 3 GHZ, 4 GB DDR3 1333MHZ, HDD 250GB TOSHIBA SATA 2, PLACA VIDEO INTEL SERIES 4 UP TO 1326MB.

2.Laptop Toshibatonguerocesor Intel DualCore 2. 17, Memorie 4 GB DDR2, Hard Disk 300 GB, Placa video 1. 5 GB.
Vreau sa-mi cumpar un laptop de asta va intreb dau funda!

3 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Pe niciunul! Ce buget ai? Poate gasim ceva cu procesor si placa video mai bune!

| ombladon a răspuns:

Eu zic sa il cumperi pe pimul...

| Andi94 explică:

Am un buget de 11 milioane.
Eu vreau un laptop de gaming care sa ruleze perfect gta 4.