| downloadjocurionline a întrebat:

Salut, Tpu.Joc City Car Driving joc ce joc si mi se ridica masina pur si simplu si nu pot face nimic mise ridica masina in aer, trebuie sa iau altă versiune? FUND la cel mai bun raspuns urgent

Răspuns Câştigător
| BJK1903 a răspuns:

Nu,pentru ca asa este jocul facut. Este BUG si nu se poate rezolva, am jucat si eu acest joc si la fel mi s-a intamplat si mie. Deci nu ai ce sa rezolvi, decat sa dai NEW GAME. Sper ca te-am ajutat, funda? happy

Răspuns utilizator avertizat
| BJK1903 a răspuns (pentru downloadjocurionline):

Nu ai pentru ce happy