| Gabi16 a întrebat:

la ce pret as putea sa le vand aceste componente pc?
CPU : Intel core i5-4570 3,2 ghz Haswell+cooler
GPU : Gigabyte GTX 750 TI 2GB DDR5
Placa de baza : Asus H81M-K
Daca puteti sa imi spuneti la fiecare componenta in parte ce pret as putea lua pe ea.le-am folosit doar 3 luni, am garantie la fiecare 3 ani.Multumesc

7 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu ai sa iei prea mult ca e sh. Omul pentru 100 lei nici nu se incurrca sa le ia sh, fie ele si in stare f. buna.
Totusi la cpu, as zice 650 lei.
Placa de baza 100-150 lei(desi nu cred ca scoti 150).
Gpu: ~400+

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Procesorul daca este in garantie poti cere si 750 lei pe el. Este intre 850 si 1050 lei nou, nout.

| Jipa95 a răspuns:

Procesorul 500 lei
placa video 400-450 lei
placa de baza 100 lei.

| Gabi16 explică (pentru Jipa95):

Asa putin la procesor? eu ma gandeam la macar 700 la cpu tinant cont ca am la toate 3 garantie 3 ani, si le-am folosit doar 2 luni, ce zici nu as putea lua mai mult atunci?

| Gabi16 explică (pentru Jipa95):

Plus cooler la cpu am uitat sa mentionez

| Andrei123Andrei a răspuns (pentru Gabi16):

Dar de ce ai decis sa le vinzi?

| Gabi16 explică (pentru Andrei123Andrei):

Din motive personale, dc?