| xXTheDeadHeroDarkXx a întrebat:

la ipod touch 4th generation merge sa vorbesc la telefon ca la iphone? sau sa instalez ceva ca sa mearga sa vorbesc.

2 răspunsuri:
| SantaAndrei a răspuns:

Nu se poate happy poti face voice call prin skype/msn/messenger doar

| Laxx a răspuns:

Lol nu, de ce? Fiindca ca sa poti vorbii ca la IPhone iti trebuie mai intai de toate loc pentru a introduce SIM-ul adica nu poti. Decat daca instalezi skype sau alte programe de vorbit pentru IPod-ul tau dar nu sa suni ca la IPhone.