| Reloader15 a întrebat:

La telefonul BlackBerry Curve 8530 ceva de genu. Cum as putea sa schimb tema? Sau sa instalez aplicatia BlackBerry Apps/Yahoo Messenger/Facebook?
Am incercat dar nu gasesc locatia sunt instalate.

Funda.

Răspuns Câştigător
| Reloader15 explică:

Daca nu fa altceva, conecteaza telefonul la calculator si uitate in foldere, ar trebui sal gasesti acolo.

Funda?

3 răspunsuri:
| 非跳躍 a răspuns:

Place curvele place

| Rolito a răspuns:

Pai am si eu un Blackberry Curve si mie aplicatile mi se duc intun folder in meniu
acesta are ca o sageata ca sa-ti spun asa:http://www.proongo.com/a/images/blackberry-downloads-folder.png (asa este folderu)

Astept o funda! =)

| Reloader15 explică (pentru Rolito):

Si eu astept un alt raspuns happy
De folder stiu! Unde gasesc aplicatia instalata?

| Reloader15 explică (pentru Reloader15):

Daca nu fa altceva, conecteaza telefonul la calculator si uitate in foldere, ar trebui sal gasesti acolo.

Funda?