| Crosto a întrebat:

La viata mea am jucat diablo 2 ca disperatul pentru ca da... cumparat tot gen expansion si alte prostii. Mai ales pe aceasta criza stie cineva jocuri ca diablo gen sa vezi de sus si sa faci level skill-uri gasesti iteme mai bune etc. Nu metin sau alte prostii dar niste jocuri pentru un calculator mai slab.

5 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Salut,
Pune patch pe diablo 2 iti spun cum se numeste si ai sa imi multumesti cand ai sa vezi cat de greu si motivant este :)

https://www.youtube.com/watch?v=QQw_Ax_aFqo

| Apokales a răspuns:

Path of Exile este exact ca Diablo, l-am jucat, creeaza dependenta si d-asta m-am lasat de el. Cand intram in joc ziceam ca stau 5 minute si treceau 2 ore straight face.

| Crosto explică (pentru Apokales):

Mane low pc pc slab stii ce-i ala?

| Apokales a răspuns (pentru Crosto):

Ok... KingsRoad este ceva similar, dar l-am jucat de demult pe cand nu necesita nici un download, era browser. Acum nu mai stiu ce-i de el, dar poti sa verifica, merita sa vezi.

| OttoVonAegyssus a răspuns:

Grim Dawn;
Titan Quest;
Torchlight 1;
Torchlight 2;
Victor Vran;
Sacred 2;
Sacred 3;
Sacred;
It lurks below;
Wolcen;
Adventures of Van Helsing 1;
Adventures of Van Helsing 2;
Adventures of Van Helsing 3;
Loki;
The Elder Scrolls (în general);
Dungeon Siege 2;
Path of Diablo;
Chronicon;
Path of Exile;
Vermintide 2;
Last Epoch;
Bastion;
Epoch;
Gauntlet Legends;
The Incredible Adventures of Van Helsing;
Warhammer 40k: Inquisitor Marty;
Vikings: Wolves of Midgard:
Hellfire.

* Vezi tu, nu am stat să gândesc prea mult, am scris tot ceea ce îmi venea în minte... big grin