| GrasuXXX a întrebat:

La yahoo messenger imi apare mereu dupa ce imi sterg statusul Shared cu statusul pe care l-am sters daca stiti cumva cum pot scapa de el

Răspuns Câştigător
| MnereaDarius a răspuns:

Da click pe imaginea ta de display (poza ta din Yahoo Messenger), urmat de inca un click pe "Manage my updates...". Ti se va afisa pagina web a contului tau de unde iti vei putea dezactiva aceste actualizari, dand click pe "intrerupatorul acela verde" din stanga "You are sharing your updates".