| MihaelaDart a întrebat:

Laptopul meu de curand mi-a murit si folosesc laptopul uneori al prietenei mele pentru a intra pe facebook. Si cu toate astea nu locuiesc in Romania, in contul meu mi-am pus nr de mobil al tarii in care locuiesc pentru protectia facebook-ului meu si pentru ca in urmatoarele zile ma pregatesc sa revin in tara pentru cateva zile si nr meu de telefon nu are roamingul activat, mi l-am sters din contul de facebook. Ieri am facut operatiunea asta si azi cand sa intru in facebook imi spune ca nu recunoaste laptopul.
Un link unde sa pot echipa facebook pentru a-mi repara contul pentru a putea sa intru in el... stiti cumva? la Ajutorul de pe site sunt numai intrebari si nu gasesc problema mea. S-a mai confruntat cineva cu asa ceva!
Nu vreau sa fac alt cont, am o groaza de prieteni, albume, cat si toata munca mea este acolo, Cum si cum... mi-am epuizat puterile, nu stiu cum sa-mi recuperez contul, sa ma pot loga normal.

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Liviatm a răspuns:

You currently have no phone listed on your account. Please log in from a recognized device to regain access to your account.
Once you regain access, we recommend adding a new phone or disabling the login approvals feature. Aceasta este problema mea sad. Am sters numarul de telefon dar am uitat sa debifez optiunea sad. Mentionez ca intru de pe acelasi pc. cum fac sa-mi recuperez contul? help straight face

1 răspuns:
| MihaelaDart explică:

Pana la urma am dat vechea parola unui prieten sa ma ajute, nu stiu cum a facut, dar apoi mi-a mers pagina mea de facebook.