| Maxxxi a întrebat:

Salut TPU, vibratia laptopului poate cauza probleme de sanatate? Laptopul meu vibreaza destul de tare.

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu

| FOG92 a răspuns:

Al meu de exemplu face un vajait foarte enervant semn ca s-a strans foarte mult praf inauntrul lui cand e in stand by si nu il am decat de aproape un an, e model ACER dar e primul si ultimul tot ASUS parca sunt mai bune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| Panamax a răspuns:

Esti sigur ca este vorba de un laptop? Pune o poza cu el.

| Maxxxi explică (pentru FOG92):

Mda si modelul pe care il folosesc eu este Acer.O sa trebuiasca sa il curat de praf daca zci ca asta e problema.

| FOG92 a răspuns (pentru Maxxxi):

Al meu o ia razna si se incalzeste rau si scoate sunete ca de aspirator cu tot cu cooler pornit, numai fac prostia sa dau Asus pe Acer niciodata, l-am luat de design e Nitro 5 la jocuri e bunicel dar m-a dezamagit doar dupa un an sa inceapa cu probleme

| NLS a răspuns (pentru Maxxxi):

Incearca sa faci diferenta intre zgomotul si vibratia ventilatoarelor, si vibratia HDD-ului (daca ai HDD, si nu un SSD).