| spyke321 a întrebat:

Luna viitoare imi cumpar iPad mini. Ce aplicatii sunt pentru iPad? Ce jocuri am (care nu le am pe android)? Care sunt diferentele dintr-o tableta Samsung si una Apple (iPad)? Isi merita banii (300 euro)? Multumesc!

3 răspunsuri:
| L4WRlD34TH a răspuns:

1. App Store(magazinul virtual de aplicatii al celor de la Apple) este mult mai dezvoltat decat al celor de la Androi(Google Play mai nou).
Tableta Apple are un sistem de operare mult mai stabil decat cel de pe tableta android(Samsung), de cea android o sa te plictisesti usor, dar de cea Apple o sa apara mereu ceva nou. + ca cea Apple e mai rezistenta decat cea Samsung.
Banii ii merita pe deplin iPad Mini.
Ei bine acum toti avem preferintele noastre. Eu doar te-am sfatuit putin, alege ce-ti place tie.
Bafta!

| spyke321 explică (pentru L4WRlD34TH):

Multumesc! Pai mie imi place la nebunie iPad mini pentru ca l-am si probat acum 2 zile! Multumesc inca odata pentru raspuns!

| L4WRlD34TH a răspuns (pentru spyke321):

Cu placerehappy!