| VladFast a întrebat:

m-am decis sa imi reinstalez Windowsul pe laptopul meu, acum sunt pe un alt PC deci nu pot face reinstalarea directa, am un stick, de 4 GB, l-am bootat (stiu f bine sa bootez CD-uri/stickuri, deci nu e o pb) am pus Windows 7 Ultimate pe el, dar am o intrebare, e prima data cand instalez un Windows pe stick (.iso), acest Windows instaleaza automat driverele de sunet, internet, etc.?

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Si ce te retine sa te duci la producator sa-ti iei driverele?

| lpavel a răspuns:

Drivere-le de sunet si net s-ar putea sa instaleze dar nimic NU e garantat!
Totul depinde si de pc-laptop!
Alte drivere nu va instala!
Dar mai bine tu sa fi pregatit ca si cum nu ar instala nici un driver!
Bafta!

| VladFast explică (pentru lpavel):

Pai la laptop nu am primit nici un CD cu drivere, ce as putea face in caz ca nu imi instaleaza driverele?

| lpavel a răspuns (pentru VladFast):

Pai fi sigur ca nu iti instaleaza drivere-le, doar poate numai sunet si net cum am mai zis!
Si cum adica nu ai primit cd cu drivere? E imposibil! Poate l-ai pierdut...
In fine, daca nu ai, scrie in google marca si seria laptop-ului +download drivers!
Dupa 1 zi de cautari vei gasi toate!
Sau poate ai un prieten cu un laptop asemanator si el are cd-ul cu drivere! Nu conteaza daca nu e acelasi serie, numai sa fie de acelasi marca! Bafta!

| mnthseby a răspuns:

Da depinde si de windows si laptop