| alexandru5678 a întrebat:

M-am pus o folie pe teledonul Lenovo k6 note si am observat ca nu se lipesc lateralele. Ce ar trebui sa fac?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Teledon? A super.

| Surtulecs a răspuns:

Buna! In primul rand sunt unele folii ce vin la perfectie cu ecranul telefonului. Uita-te atent daca l-ai pus la perfectie.Nu este exclus nici faptul ca folia sa fie putin mai mare. In cazul acestatrebuie taiata putin cu un foarfec, ceva...
Sau daca te referi la faptul ca se potriveste dar nu are lipici pe lateral este bine sa iti schimbi folia cu una noua pentru siguranta telefonului. Te duci la un gsm, comanzi o folie, fie de sticla fie plastic. Preturile nu sunt mare, aceste folii sunt cuprinse intre 15-45 lei, depinde de telefon.

Sper ca te-am ajutat!

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

rolling on the floor