| Cornellp a întrebat:

Ma framinta o intrebare ca si pe multi altii:Xbox360 sau PS3?

Vreau sa platesc doar la inceput pentru consola, nu pentru jocuri(pe care cred ca le poti downloada de pe net).Am auzit ca trebuie sa platesti 60$ pe an ca sa poti juca multiplayer la Xbox.

Nu ma intereseaza sa privesc filme sau sa folosesc netul pentru facebook, mess si altele(doar pentru jocuri multiplayer).
As dori sa aflu ce e mai bun dintre Kinect si Move si daca merita CUMPARATE.Nu doresc sa platesc bani degeaba pentru kinect doar pentru niste jocuri de copii.

Vreau sa stiu de la voi(cei care va pricepeti la ele, sau aveti ambele console) ce e mai bun XBOX360 sau PS3? si de ce?

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Daca vrei pentru jocuri cu kinect, ia-ti XBOX.Plus,xbox-ul are unele jocuri mai tari ca PS3-ul.Totusi,mie PS3-ul mi se pare mai bun, si mai usor de modat. Oricum, in general gasesti mai usor jocuri de Xbox decat de PS3(nu ca s-ar gasi deloc jocuri ps3, dar mai putin raspandite ca XBOX-urile.)Si, daca-l tii pe originale, incearca xbox. Oricum, e la alegerea ta ce-ti iei.

| alexandruhasna1999 a răspuns:

Daca doresti am eu unu.Contacteaza-ma:0784753384