| Gabryel133 a întrebat:

ma intrebam daca unu din voi stie sa scripteze samp, am tot cautat un scriper sa ma invete si pe mine ceva dar nimeni nu vrea, cred si eu, sa devii scripter iti trebuie multa munca depusa asa ca daca e vreun scriper pe aici sa imi spuna macar de unde sa incep si de unde sa invat, am auzit ca de pe wiki dar nu stiu unde, daca voi invata imi voi deschide un sv deocamdata vreau sa imi testes abilitatile pe alt sv happy vreau sa stiu totul. Mersi si FUNDA pentru cel ce ma ajuta mai mult

4 răspunsuri:
| VladMaxMaX a răspuns:

HostName: [0.3z]RulePlay | Update Loaded v0.6 Beta!
Address: Rpg.RulePlay.org:7777
Players: 6 / 50
Ping: 13
Mode: RPG v0.6 Beta
Map: San Andreas

| Mototol_Alexandru_1994 a răspuns:

Te invat eu baga id miki. utza

| Khrystyan123 a răspuns:

Haide pe
HostName: [TSR]Trucking Server Romania
Address: 94.176.163.111:7777
Players: 6 / 60
Ping: 24
Mode: Convoy Trucking 2.6.1
Map: Rom@nia
Dam vip + bani + score

| Valentin_Cristi_1996 a răspuns:

! Duminica la ora 20:00 se va deschide un server de Sa-Mp pe nume RedGeneratyonRPG!
! Se va da un bonus de 4kk si x1 level up pe langa ce se da la comanda /bonus!
! Se vor face evente peste evente cu premii frumoase si atractive!
! La 15 on se vor alege lideri si se va da un up!
Deci hai si tu pe server duminica la ora 20:00!
Sa castigi $$$$$ la joburile noastre!
Te asteptam cu drag alaturi de Staff-ul RedRPG!
HostName: Deschiderea Duminica la ora 20.00
Address: 89.33.242.179:7777
Players: xx/ 50
Ping: 21
Mode: [RedRpg]v1.4.0
Language: RO|EN