| Roby_Miklos_1999 a întrebat:

..ma jucam CS pe laptop si a varamea si a apasat pe butonul de inchidere de doua ori si mi sa inchis laptopul, adica nu sa inchis a aparut o imagine neagra, mergea sonorul la joc si am incercat sa il incjid de la buton, dar nu se inchidea, l.am lovit si apoi am scos incarcatorul (bateria era scoasa) dupa acea am incercat sa il pornesc, dar nu am reusit...mi se incarca windows, imi apare un fundal negru si sageata de la mouse...CE POT FACE?
DAU FUNDA CELUI CARE MA POATE AJUTA

3 răspunsuri:
| floryn1993 a răspuns:

Un Cd cu Windows sau un stick. http://devicebox.ro/faq/cum-intru-in-bios.html

| mariamarialove13 a răspuns:

Din pacate si eu am patit. O verisoara s-a jucat si a apasat multe butoane
... nu am putut sa il mai deschid niciodata

| Șișu_Florentin_1999 a răspuns:

1.Il duci la reparat
2.O bati pe varata happy