| itsanon a întrebat:

ma jucam samp si am deschis fereastra de la mozila pentru a cauta ceva, deodata am primit un fel de crash, nu mai stiu sigur ce scria, dupa asta am incercat sa intru iar si s-a intamplat la fel. Am dat restart la PC cu gandul ca se va rezolva dar dupa ce aparea producatorul se auzea un bip dupa care ramanea imaginea neagra cu un punctulet care licarea in stanga sus, ma puteti ajuta va rog? L-am lasat 4 zile sa vad daca-si revine dar nu si-a revenit, mulțumesc anticipat.

1 răspuns:
| Halmache_Mircea_1999 a răspuns:

Probabil ai instalat ceva care a afectat calculatorul din interior, iti recomand sa-l duci la un service (servicii de repartii calculatoare) si sa-i intrebi pe niste specialisti. Ca sa fii sigur ce faci, asa daca iti va raspunde cineva poate va fi corect poate gresit si cine stie ce ii mai faci. Succes!