| Biz_Adi_2000 a întrebat:

ma mut incurand si caut un furnizor de internet in Cluj-Napoca, ce firme stiti care pot oferi servicii de calitate si fara intreruperi?
De unde vin Telekomul m-a multumit cel mai bine pana acum.

Răspuns Câştigător
| stradax a răspuns:

Salut, eu sunt din cluj si iti recomand fara ezitare digi, pentru internet pe fibra. Au prețuri foarte bune si merge chiar foarte bine. (repet asta se aplica la internetul pe fibra adica cel prin fir). Poti sa te interesezi pe site sau chiar la ei in magazin si ai sanse destul de mari sa iti faca si o oferta cu un numar de telefon.