| Florinel2004Messi a întrebat:

Ma numesc Florin. V-as ruga, cine doreste si este bun la suflet, sa-mi dea si mie un Steam Wallet Code. Imi puteti spune codul pe Skype, unde sunt conectat cu numele de Florin Visoiu Irinel. Astept pe cineva care este bun sa imi lase un cod. Va dau funda la primul care imi lasati unul bun. O sa-l probez, iar daca va merge va las funda si votul. Multumesc!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te si cumpara-ti singur. Crezi ca cineva va da bani pe un necunoscut?