| anonim_4396 a întrebat:

ma poate ajuta cineva, eu folosesc si google chrome si internet explorer ambele se misca perfect dar am descarcat un antivirus de pe internet si nu stiu cum ca in loc de google ramane un site din asta de cautare one8 si am incercat sa il caut la control panel sau in pc dar nu il gasesc deloc am incercat sa dau la setari la google la ambele si degeaba tot pe one8 se deschide pagina imi puteti spune ce sa fac sa mi se deschida iar pagina cu google? multumesc.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Incearca in felul urmator:
-La Google Chrome: Unelte/Setări, La pornire bifezi Deschideţi pagina Filă nouă, la Cautaţi alegi Google.
-La Internet Explorer: Tools/Internet Options/General, la Home Page scrii http://www.google.ro, dai Apply si OK.