| MihaiG9192 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu niste informatii aproximative? Am un dvd player pentru homecinema si dupa ce il pornesc...astept 10 minute, iar apoi de fiecare data cand apas orice buton pe dvd player face un zgomot ciudat in tot sistemul audio. De ce? Posibil sa fi slabit o bobina electrica?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Posibil sa fi slabit o bobina electrica?" - nu ne-ai spus, ai introdus sau nu, dvd-ul?

| MihaiG9192 explică (pentru sierra1):

Nu introduc nimic in el...ii conectat la calculator, si daca vine vorba de mufe, toate sunt verificate. Face urat cand apas pe butoane...in rest merge perfect pana incepe sa faca un sunet de scurt?

| sierra1 a răspuns (pentru MihaiG9192):

"in rest merge perfect pana incepe sa faca un sunet de scurt?" -

incearcă să decrii clar care-i problema, eu n-am ințeles nimic