| Dandy_Denis_1992 a întrebat:

Ma Puteti Ajuta Cu Un Website Bun De Facut Bani

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista asa ceva!
Daca existau, pana acum eram milionari cu totii!
Dar o munca buna si sanatoasa se gaseste, daca iesi si din casa si iti cauti!

12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Intrebarea cu numarul 432567 pe saptamana asta despre un site de facut bani. Cand intreb si eu la randul meu ce stii sa faci nu mai zice nimeni nimic. De ce traiti cu impresia ca banii vin dand 2-3 click uri pe citez "Un Website Bun De Facut Bani".

Deci, ce stii sa faci?

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru DracuIa):

Citez din tine

"Dar mna asa e romanul cand cauta atentie, si nici macar nu e informat la subiect doar comentezi aiurea"

Si vezi ca ai uitat sa te spargi in figuri cu lista aia lunga de lucruri pe care stii sa le faci.

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru DracuIa):

Aaaa, hmm, oare la ce m ai corectat acum? Doar ai zis ca eu critic oameni... asta nu e nici pe departe o corectura, e doar o observatie a ta. Deci, la ce m ai corectat?

Si ma rog ce trebuia sa argumentez, doar mi am batut joc de tine in raspunsul ala, nu era nevoie de nicio argumentare.

Esti praf

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru DracuIa):

Mda, adevarul e ca imi stii viata incat sa ai impresia ca si a batut joc de mine. Le as dori tutor sa isi bata viata joc de ei asa cum si a batut de mine... ca ar fi lumea un loc minunat.

| Dandy_Denis_1992 explică (pentru suntserios):

Totul pot sa fac numai sa fac bani

| suntserios a răspuns (pentru Dandy_Denis_1992):

Daca poti sa faci totul inseamna ca vei scoate bani frumosi cu programarea... upwork.com, vezi ca cpp se plateste binisor

| LPCTSTR a răspuns:

Da, uite: www.du-te-la-munca.site-not-scam
Nu exista astfel de site-uri.
...sau poate exista, nu?
Ei bine... "da", dar sunt scam.
Desi site-urile de genul sunt scam, cineva tot face bani de pe urma acelui site si anume detinatorul site-ului, in niciun caz cel care "munceste" pe acel site.
Cum? Cu ajutorul reclamelor.
De ce? Pentru ca ei pretind ca au lucrul dupa care ii fug ochii fiecarui natarau care cade in astfel de plase.
Concluzia?
Pentru a castiga bani, trebuie sa oferi si tu ceva in schimbul lor.
Munca=bani
Scam=bani pentru site