| ALEXXXL19 a întrebat:

ma puteti cu un dispozitiv la care sa conectez un hdd extern sa redez de pe el adica un dvd player cu usb dar fara unitatea optica doar conector usb?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Foloseste un smart TV, un calculator /laptop sau chiar telefon /tableta.

| ALEXXXL19 explică:

Televizorul e din acela cu tub, n-are usb. O să cumpăr un dvd player cu usb

| mcristiioan a răspuns:

Salut,
Iti iei un Raspberry Pi. In mare parte merge dar vezi ca se mai cand te uiti pe net blocheaza dar daca nu il fosesti si in acest scop mertita. Iti recomand modelu B+ costa cam 200 lei si ii poti pune si alte acesori gen mufa de tv. Eu zic sa il iei din amecrica ca aici sunt preturi exagerate faxa de pretul din amerca.
O alta solutie este sa vezi daca tv tau nu are mufa usb si atunci numai cumpri nici un dizpozitiv. Numai ca aici merge mult mai bine un stick usb 2.0.
Este alegera ta.
cu placere