| Bogdanel97 a întrebat:

Ma scuzati daca am gresit categoria. Pot sa iau diferite aplicatii de pe Google Play, adica sa le instalez in calculator, si dupa aia sa pun aplicatiile respective cu cablu de date pe tableta? Dar sa si mearga pe tableta.
Funda!

Răspuns Câştigător
| umbra09 a răspuns:

Da normal doar ca aplicatia trebuie luata din alta parte deoarece Google Play nu permite instalarea aplicatilor decat pe android... eventual ca instalezi android in pc dar e mare bataie de cap mai bine le iei din alta parte dupa le muti big grin
Bafta

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

E 60-80 de lei un router... Ce te tot zgarcesti?
http://bit.ly/1nr6DEd
sau http://bit.ly/1lHYgqu. Si nu mai ai "dureri de cap" dupa.

| Bogdanel97 explică (pentru sltlp):

Nu ma zgarcesc, ca am semnal de la vecinu, dar am vrut sa stiu daca merge asa cum am specificat mai sus.

| sltlp a răspuns (pentru Bogdanel97):

TE complici, plus ca azi un numar mare de aplicatii iti cere sa stai conectat la internet. Plus ca alte aplicatii cer date descarcate ulterior, deci tot o sa ai nevoie de net. Iti poti lua si tu un router, nu de la vecinu, ca asa o sa ai viteza mai buna si semnal mai puternic.

| Cristi250 a răspuns:

Poti dar trebuie sa le instalezi manual(adica la cauti in fisiere si cand le gasesti atingi aplicatia si sistemul android o sa te intrebe daca vrei sa instaleze aplicatia si apesi pe instalare) dupa ce le-ai trecut pe tableta prin cablul de date.
Dar sa nu dezchizi pachetul aplicatiei pe calculator. Treci pachetul pe tableta asa cum l-ai descarcat fara sa dai click pe el cat este pe calculator.

| Francoandrei a răspuns: