| danyfear a întrebat:

Salut TPU
ma tot chinui sa gasesc de unde se sterg persoanele din lista de prieteni pe facebook
si nu gasesc
pentru un joc am bagat prea multi straini
si as dori sa-i inlatur din lista
stie cineva cum?

Răspuns Câştigător
| andreutsa30eu a răspuns:

Te duci pe profilul prietenului, duci click-ul unde scrie"prieteni"(nu apesi nimic!) si astepti pana iti apare "sterge din lista de prieteni" si gata:*

| danyfear explică (pentru andreutsa30eu):

Andreutsa30eu raspunsul tau este corect, am incercat si merge asa cum ai zis, dar eu am de sters peste 1000 si cred ca mi-ar lua o saptamana sa ispravesc cate unul

3 răspunsuri:
| IAmSoDifferent a răspuns:

Daca are Timeline sub poza de coperta in dreapta scrie "Prieteni" dai acolo si la ultima optiune scrie "Şterge din lista de prieteni". dai acolo si ti se deschide o fereastra si scrie "Sterge din lista de prieteni" sau "Anuleaza" tu dai la "Sterge din lista de prieteni" apoi "De acord" si gata. daca are Facebook`ul vechi in dreapta sus scrie la fel "Prieteni" si procedezi la fel cum ti-am mai spus. sper ca te-am ajutat!
O zi buna!

| danyfear explică (pentru IAmSoDifferent):

IAmSoDifferent intru sub acea poza, pe la mijloc sub ea easte PRIETENI, dau pe ei si -mi deschide toata lista, apoi daca ma duc la fiecare imi zice ca sunt prieten si sa-i las mesaj, nimic de stergere nu am vazut, mi-ar fi mai usor asa din lista mea sa dau stergere, decat sa merg la fiecare pe pagina lui sa -i sterg
poate nu am inteles eu bine, imi poti explica si altfel, era bine daca gaseam ca la mesajele de la telefon, ca exemplu, bifam tot apoi dam stergere