| GeorgeFwg95 a întrebat:

ma uit la lecții de viata și la las fierbinți pe YouTube. Și la fiecare episod se mărește imaginea urat. E un zoom imens. Va rog, cum rezolv?

2 răspunsuri:
| CatalinB11 a răspuns:

Probabil trebuie schimbata rezolutia videoclipului din setari. Daca ai laptop atunci, este posibil sa plimbi ambele degete pe pad. Daca pui ambele degete pe pad si le indepartezi unul de altul o sa iti mareasca zoom-ul. Pentru a inversa, trebuie sa faci opusul, adica sa pui degetele pe pad, departate unul de altul si sa le unesti. Astfel o sa iti restabilesti zoom-ul. Sper ca nu am dat o explicatie prea banala happy

| GeorgeFwg95 explică (pentru CatalinB11):

Eu folosesc TV și tel. Ideea e ca, când dau Play la film, se vede bine. După câteva secunde se mărește imens, după iar câteva secunde se vede bine și tot asa