| Xela90 a întrebat:

mai are cineva probleme cu amazonul? Am facut vreo 4 conturi si pe toate le-au blocat, nu stiu de ce. Sunt in Italia si am pus cu adresa de Italia unde stau eu si cardul e romanesc. Help

1 răspuns:
| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Poate asta e problema, că ai adresă de Italia și card românesc. O altă problemă ar fi că îți pot vedea IP-ul și alte detalii și își dau seama că ești tu, ei știind că ți-au blocat accesul la primul cont, așa vor face și cu celelalte. Așa că, cred că ar fi necesar un card de Italia sau o adresă a domiciliului, românească.