| MihaelaDart a întrebat:

Mai cunoasteti si alte site-uri, in afara de https://floorplanner.com/, pentru a proiecta online de pe pc/laptop locuinte? La Floorplanner trebuie sa platesti pentru a-i construi si etajul 1, as dori unul unde sa ai si acces la construirea etajului, nu numai parter.
Nu doresc programe de instalare pe pc performante, ci de a-mi proiecta "viitoarea" locuinta, de a ma relaxa in fata pc-ului in timp, nimic mai mult.

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

In Sweet Home 3D nu merge?

| MihaelaDart explică (pentru DoarBogdan):

Confirm răspunsul când îl voi testa in timpul acestei zile?

| MihaelaDart explică (pentru DoarBogdan):

Revenire. Nu prea ma incanta programul. Trebuia instalat in pc, ceea ce eu doream online, are grafica invechita cat si decorul/aranjamentul este neactualizata, fata de floorplanner. Pacat, de program, daca l-ar fi actualizat ar fi dat bine.

| DoarBogdan a răspuns (pentru MihaelaDart):

Ah. Atunci imi pare rau. Altele bune online... nu prea sunt.

Sau daca vrei pe Android ceva:
https://play.google.com/store/apps/details?id=fr.anuman.HomeDesign3D