| NonameQWERTY a întrebat:

Salut TPU, maine doresc sa-mi iau o tastatura noua, si nu stiu care din ele, Canyon Hazard, Canyon Interceptor, A4Tech Bloody B760, SVEN KB-G9500. Nu stiu pe care sa o aleg, poate cineva are experienta happy

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca-ti doresti o tastatura doar pentru dactilografiere, atunci cumpara-ti o tastatura mecanica simpla, de firma.
Daca doresti o tastatura pentru gaming, si atunci optiunea mai buna este una mecanica.
In ambele cazuri, aspectul ti-l alegi tu.