| Alexandru123Moraru a întrebat:

Maine la ora 10:00 as vrea sa imi achizitionez un smartphone. Ce sa aleg dintre Allview a4all sau Allview p4 duo?

Răspuns Câştigător
| deluit a răspuns:

Alege P4 DUO e mult mai bun la specificatii, are ecran mai mare si arata mult mai bine!winking

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu sunt deloc la fel. Ce buget ai? a4all e un telefon super ieftin, la un pret mic, si slabut. Iar p4 duo totusi e mai scump, arata mai bine, etc. Deci? Cam cat vrei sa dai pe el? Cu pretul lui p4 duo cumperi 2-3 bucati a4all.

| Alexandru123Moraru explică:

Cel mai rapid raspuns primeste funda de la mine! urgent

| Skeep a răspuns:

Alege ce vrei, amandoua sunt la fel.