| Help1234 a întrebat:

Malwarebytes este un antivirus suficient de bun sa ma apere de keylogger?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Keylogger-ele sunt de obicei imune la antivirusi... Baga-ti Deep Freeze si nu mai ai probleme cu niciun virus, doar ca e nasol ca n-o s amai poti instala, copia, descarca etc nimic in calculatorwinking

2 răspunsuri:
| necdannec a răspuns:

Malwarebytes nu este un antivirus. Este un malware si se "ocupa" de viermi si alte atacuri, poate stie si ceva despre virusi dar nu cat te astepti tu. Recomand AVG cu update la zi si Malwarebytes.
Succes!

| vangaelis a răspuns:

Suficient da.