| Crosto a întrebat:

Merge heroes of the storm pe acest pc? Processor AMD Athlon 4200+ 64x2 dual core 2. 20GHz 4 gb ram 64 si placa Radeon 1330x1550 256 mb

5 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Probabil, singura componenta care nu prea se incadreaza in cerinte e placa video, dar cu anumite setari e posbil sa it imearga decent.

| PainTech a răspuns:

Nu garantez pentru sys req lab, am avut cazuri in care a dat aiurea rau.

1. Nu compara componentele corect, mai ales daca sunt producatori diferiti.

2. Ce inseamna "specificatii minime" si "specificatii recomandate" e destul de subiectiv, fiecare publisher intelege ceva diferit.

| Crosto explică (pentru PainTech):

Deci pot juca cat de cat decent?

| JicaContra a răspuns (pentru Crosto):

Ce BALARII te retine sa incerci?!?
Heroes of the Storm e cat se poate de pe gratis

si a fost facut de Fuckzzard dupa ce a aparut dota2 si lol ca urmare a succesului ENORM dota care era neoficial pe platforma Fuckzzard si care au facut MILIARDE, deci IN NICI UN CAZ NU O SA FIE PE BANI!

| codrinmaestruldumelor a răspuns:

Https://www.systemrequirementslab.com/cyri
pe site-ul asta testezi orice joc cu orice specificatie