| noreq a întrebat:

merge sa instalez un sistem de operare windows pe un pc fara sistem de operare.
Sa va explic: M-am dus la un prieten sa ii rezolv o eroare aparuta la pc lui, dupa ce am rezolvat acesta mi-a spus daca vreau sa ii fac windows-ul(desigur nu ma gandesc doar la mine asa ca am zis da).
Am bagat dvd-ul cu windows 7(lui ii mergea greu dvd am stat 15 min doar sa intre in config >= ca nu citea prea bine dvd), am ales limba etc, la formatare am formatat doar C-ul dupa preferita lui ca cealalta partitie a vrut sa o pastreze.
Dupa ce am terminat acest pas urma instalarea si mi-a dat o eroare pentru ca gandea prea greu pc dupa cum v-am spus ca nu ii mergea bine dvd
Deci, merge sa bag windows-ul pe un pc fara o.s?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Normal ca merge, prima data cum crezi ca se instaleza?

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

DA. Folosește un cititor de discuri optice extern, ca să scapi de beleaua lui.

| noreq explică:

Multumesc, pentru raspunsuri!