| JockerStoica a întrebat:

Merita sa cumpar iPhone 8 Plus daca am iphone 7 Plus?
Vreau un raspuns mai explicit fiindca nu vreau nici sa arunc banii aiurea.
Funda!

Răspuns Câştigător
| baiatulbaiatbaietel a răspuns:

Sincer nu!
Faci mare greseala, sunt relativ identice iar parerea mea este ca 8 plus este un 7s plus
Doar pentru acel spate de sticla si un procesor mai nou cu o generatie, chiar nu vad motivul sa dai atatia bani pe un telefon.
Eu sunt fan Samsung, detin un s8, dar imi place mult si Apple, dar anul asta chiar au dat-o in bara cu iphone 8.
Mai degraba fa niste economii si cumpara-ti iphone x.
Salut!

| JockerStoica explică (pentru baiatulbaiatbaietel):

Salut. Lafel mă gandeam si eu ca nu merita sa achizitionez iphone 8 plus pentru ca am observat ca sunt in proportie de 80% aceleasi specificatii ca la iphonul meu 7 plus. Pentru acel procesor mai bun si spatele de sticla nici eu nu cred ca merita nu stiu ce sa zic... desi spatele acela de sticla m-a atras mai mult laughing). Iphone x sincer nu prea imi place. Nu cred ca m-as putea obisnui fara butonul de home.

5 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Ia-ți IphoneX, m-am uitat la review și pe mine m-a convins!

https://www.youtube.com/watch?v=9ZLLtpmjJ08

| Claudiuinterlopu a răspuns:

Ooo sa trăiască domnul beleaua care a deținut toată România cu femeile si mașinile lui cu cutie hidratată are 4 oute acest interlop si este in stare de libertate. Eu zic ca merita sa cumperi iphone x la valoarea ta de șef! Sunteți nebunul României faceți drifturi in curtea secției 4 de poliție si faceți afaceri cu rușii.

| andrei7563 a răspuns:

Salut JockerStoica,

Aparitia iPhone 8 a fost o mare dezamagire pentru fanii Apple. Seria 8 nu este cu mult diferita fata de 7 intrucat sunt doar niste modificari mici de soft. Cei profesionisti confirma faptul ca diferenta dintre cele doua versiuni este insignifianta si nu recomanda un upgrade de la seria 7, iar acelasi lucru ti-l recomand si eu. Daca totusi ideea de un upgrade nu-ti da pace ai putea sa vinzi telefonul actual si cu niste bani in plus sa iti iei iPhone 8 sau poti astepta ca iPhone X (cunoscut ca si iPhone 10) sa ajunga in Europa!

| Claudiuinterlopu a răspuns (pentru andrei7563):

Stoica este cunoscut in toată Europa nu telefonul