| bucuretisuceavacaluti a întrebat:

Merita sa dau bani pe acest PC :http://www.emag.ro/......D5S91MBBM/
Daca da ce jocuri poate duce?

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Orice joc! Dar trebuie sa fii damblagiu sa dai atatia bani sa te joci!

| anonim_4396 a răspuns (pentru K0sti):

De ce domne? daca tu nu ai da nu inseamna ca altu care da e dus cu pluta laughing

| K0sti a răspuns (pentru anonim_4396):

Domne...eu stiu ce sa zic... happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru K0sti):

Daca ala crezi ca e scump, am vazut pe Amazon unul la 10000 de euro. 3 monitoare, 2 gtx 980, 32 gb de ram, 2 3 terra HDD, 500gb SSD, mouse, tastatura, casti de alea scumpe.scaun de biou, de aia ce mai zici care au cumparat? rolling on the floor

| K0sti a răspuns (pentru anonim_4396):

Stai linistit ca aia isi scot investitia, aia fac bani cu calculatoarele alea spre deosebire de ai nostri!