| Iuhas_Octavian_1977 a întrebat:

Mi-a gasit Microsoft ca nu am Windows original. Ce sa fac? Pot primi virusi sau ce consecinta are acest anunt?

Răspuns Câştigător
| RB26DETT a răspuns:

La cat costa un windows, nu e de mirare de ce nimeni nu cumpara ci pirateazawinking

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

La un moment dat Windows-ul nu va mai functiona multumitor.

| Eduard619 a răspuns:

Daca windows-ul tau nu este instalat in mod original programele din pc-ul tau nu vor mai functiona la parametrii normali de ex un joc care ti-ar merge bine pe un windows original o sa iti mearga prost sau nu o sa ti se deschida pe cel ''fake'' nu nu iti iei amenda dar e spre binele tau sa cumperi un windows.

| Eduard619 a răspuns (pentru RB26DETT):

Stiu dar pe acest site nu trebuie sa promovam pirateria happy

| RB26DETT a răspuns (pentru Eduard619):

Eu nu am promovat pirateria, nu am dat nume de nimic, programe, site-uri, doar am zis de piraterie... nu i-am recomandat asta

| RB26DETT a răspuns (pentru Eduard619):

La cat costa un windows, nu e de mirare de ce nimeni nu cumpara ci pirateazawinking

Răspuns utilizator avertizat
| umbra09 a răspuns:

Poti lua si amenda, pentru piraterie happy