| Andrei73802717159 a întrebat:

Salut TpU! Mi-a recomand un om care lucreaza la pc garage acest pc de low gaming.
1.Sistem Office Start R3M8S2H1, AMD Ryzen 3 2200G 3. 5GHz, 8GB DDR4, 1TB HDD + 240GB SSD, AMD Radeon™ Vega 8 merita 1700 de lei?

Răspuns Câştigător
| AndreiMM0002 a răspuns:

Da,e un PC destul de bun vei putea juca aproape toate jocurile pe setarii medii (dar e posibil sa sacadeze) sau Low.

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

E ok, platforma noua si foarte upgradabil in caz ca doresti asta pe viitor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super bun pentru pretul ala.

| armiaso a răspuns:

Nu, mai bine strangi bani si iei altceva, o sa regreti destul de repede daca il iei.