| romario97 a întrebat:

Salut TPU,mi-a zis cineva ca a blocat un telefon in icloud, si m-a intrebat daca pot sa il deblochez.Se poate? Daca se poate,cum se face?
Rog doar pe cei care se pricep să răspundă, inclusiv Nelullaughing
Funda.

Răspuns Câştigător
| Copaci_Liviu_1981 a răspuns:

Daca ai multa rabdare si softurile adecvate da. dar e mai costisitor ca timp si bani decat un telefon normal. trebuie sa megi pe structuri de shell si batch ca sa fentezi protectia plus ca trebuie niste decriptere serioase si echipament bun. jtag sau direct motherboard imput asammbley