| Apostoiu_Matei_2000 a întrebat:

Mi-am achizitionat acum ceva timp un laptop destul de bun la pretul de 2500 lei.2 probleme am la acesta.
1. Collerul nu functioneaza la puterea lui adevarata pe care as fi vrut-o eu. Cum fac sa functioneze la maxim?
2. Cred ca este o problema de la placa video, dar cand stau cam aproximativ 1 ora pe un joc gen, San andreas Multiplayer sau Minecraft mi se deconecteaza tastatura, cea de la laptop, nu stiu ce are!
P.S: Eu am o tasta lipsa, litera a, dar daca apas putin mai tare pe ea merge. Ce sa fac? MULTUMESC TPU!

1 răspuns:
| peperonies a răspuns:

Ai dat 2500 de lei pe un laptop fara o tasta si care merge si nu prea merge?