| Robert0920 a întrebat:

! Mi-am achiziționat de curând un Sony Xperia z la mana a 2a și întâmpin probleme cu încărcarea sau bateria, se încarcă greu și dacă îl folosesc când e la incarcat se descarca laughing, bateria se descarca și ea destul de repede și la incarcat atinge o temperatura de 30-35grade, aș dori să știu ce e de făcut ca sa ma tina bateria! Mulțumesc anticipat

2 răspunsuri:
| sabinn21 a răspuns:

Cumpara una noua

| Robert0920 explică:

Nu cred ca merge sa schimb bateria deoarece e incorporata pe placa,, eu nu încarc telefonul cu încărcătorul original ma gândeam ca asta ar fi un răspuns