| CrackFloyd a întrebat:

Mi-am achizitionat o boxa portabila HP A5V91AA cu bluetooth. Intrebarea este daca pot sa o conectez la un laptop (fara bluetooth) cu ajutorul unui adaptor. Si daca da ce adaptor bluetooth imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| alex19051988 a răspuns:

Orice adaptor bluetooth. Ar trebui sa gasesti pe eMAG, evomag, altex sau adevarulshop. Daca nu gasesti mergi la un magazin de electronice din orasul tau in care vand de la condensatoare, diode, prize pana la boxe, microfoane etc.

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Da, vei putea.Ca adaptor bluetooth poţi folsi unul pe USB de genul ăsta:
https://encrypted-tbn2.gstatic.com/......ps?/images
Aşa ceva se găseşte în maganize în gen Domo, Media Galaxy sau de pe net de le Pc garage, etc, şi preţul lui variază între 30-80 RON, în funcţie de producătorul, magazin şi calitatea acestuia.Succes

Răspuns utilizator avertizat